سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

|سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید! از مداد کمرنگ|

آن طرح سبزه که میخواهم ارائه کنم جهت کودکان خیلی زیاد جذاب و جالب می باشد و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم یاد می گیرند چگونه در بازیافت مواد نیز مشارکت کنند. می توانید از بطریها و همچنین قوطیها شخصیتهای مورد علاقه کودکان را درست کنید.
سیمرغ: من واقعا عاشق درست کردن سبزه هفت سین هستم. آن طرح سبزه که میخواهم ارائه کنم جهت کودکان خیلی زیاد جذاب و جالب می باشد و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم یاد می گیرند چگونه در بازیافت مواد نیز مشارکت کنند. می توانید از بطریها و همچنین قوطیها شخصیتهای مورد علاقه کودکان را درست کنید.

491372 479 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

چند قوطی حلبی بردارید، برچسب کاغذی روی آن هم را بکنید و همچنین چند سوراخ در کف آن هم درست کنید. میتوانید جهت ساخته یا ایجاد سوراخ از پیچ گوشتی و همچنین چکش بهره بری و استفاده کنید. بهتر می باشد بطریها را بر روی یک سطح ثابت و همچنین محکمی چکش بزنید که بتواند تا حدی صدای ضربه چکش را بگیرد مثلا بر روی چمن و همچنین یا روی فرش.

491373 702 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

از لوازم و همچنین وسایل اوراقی جهت زیر قوطی و همچنین طرح روی آن هم میتوانید بهره بری و استفاده کنید. با بهره بری و استفاده از چسب طرح مورد نظر خود را که از نخ، پارچه یا چیزهای دیگر در آن هم بهره بری و استفاده کرده اید، بر روی قوطی بچسبانید

491374 115 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

در اینجا جهت چشمها از درپوش های پلاستیکی و همچنین جهت عینک از بست سیمی کیسه های پلاستیکی بهره بری و استفاده شده می باشد. طراحی با بهره بری و استفاده از امکانات موجود خلاقانه و همچنین جذاب و جالب می باشد.

کفشهای عروسکی که در اینجا بهره بری و استفاده کردیم، به کاملتر و همچنین شخصیت دار شدن طرح کمک میکند و همچنین همچنین و علاوه بر آن هم آبی که داخل سبزه ها ریخته میشود و همچنین از قوطی خارج میشود را در خود نگه میدارد.

491375 416 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

جهت دستها از بند کفش یا هر ماده مشابهی میتوانید بهره بری و استفاده کنید (میتوانید با چسب انتهای بند را به صورت حلقه بچسبانید تا شبیه کف دست می شود).

491376 719 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

حالا عروسکهایی که درست کرده ایم مستلزم و نیاز به موی سبزه ای دارند. سبزه ای که قبلا آماده کرده اید را از ظرف خود خارج کنید و همچنین با بهره بری و استفاده از قیچی مناسب مقدار و اندازه سبزه ها را در حد مورد نظر کوتاه کنید. حالا سبزه ها را داخل قوطی بیندازید. در صورتی که قوطی تان بسیاری بلند می باشد میتوانید از در پلاستیکی ظروف یک بار مصرف یا هر چیزی غیره ای بهره بری و استفاده کرده و همچنین آن هم را ته قوطی بگذارید تا سبزه ها بالاتر بیایند و همچنین بهتر دیده شوند. حواستان به سوراخ یا منفذی جهت عبور آب از ته قوطی باشد.

یک بار در روز سبزه ها را در آب غوطه ور کنید، بگذارید آب اضافی از ظرف خارج می شود و همچنین سپس دوباره آنها را بر روی کفشهای کوچک بانمک بگذارید.

نقطه جذاب و جالب آن طرح آن می باشد که موهای عروسکتان رشد میکند و همچنین به زودی مستلزم و نیاز به آرایش مو پیدا میکنند.

491377 325 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

491378 193 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

491371 263 سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید!

منبع

سبزه هفت سین جهت کودکانتان درست کنید! در تاریخ ۱۹ March 2015 | 6:47 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *