بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا ۶ ماهه

بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا ۶ ماهه

|بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا ۶ ماهه از مداد کمرنگ|

اسباب بازی کودکان به سن آنها بستگی دارد. به روش مثال، یک کودک دو ماهه به وسایل متحرکی که صدای جذاب و جالب توجهی نیز دارند، علاقه دارد در حالیکه یک کودک ۱۵ ماهه به هیجان بیشتری مستلزم و نیاز دارد. در اینجا بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۳ تا ۶ ماهه را معرفی کرده ایم.

bartarinha ir بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

برترین ها: اسباب بازی کودکان به سن آنها بستگی دارد. به روش مثال، یک کودک دو ماهه به وسایل  متحرکی که صدای جذاب و جالب توجهی نیز دارند، علاقه دارد در حالیکه یک کودک ۱۵ ماهه به هیجان بیشتری مستلزم و نیاز دارد. به روش مثال، دوست دارد در آشپزخانه اسباب بازی خود پخت و پز و آشپزی کند. در اینجا بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۳ تا ۶ ماهه را معرفی کرده ایم.

هنگام و زمانی که کودک به آن سن می رسد توجهش به دستانش جلب می می شود و همچنین احساس می کند که چقدر سرگرم کننده خواهند بود. به همین دلیل دیگر آنها را مشت نمی کند. او می تواند انگشتان خود را بمکد و همچنین از آنها جهت گرفتن اسباب بازی ها و همچنین وسایل مختلفی که در دستانش گذاشته می شوند، بهره بری و استفاده کند. او همچنین یاد می گیرد تا اسباب بازی ها را بردارد او خیلی زود یاد می گیرد تا اسباب بازی را بین دستان خود عقب و همچنین جلو ببرد و همچنین مچ دست خود را به همه طرف بچرخاند و همچنین در نهایت آنها را داخل دهان خود بگذارد.

مطمئن شوید که اسباب بازی ها به مقدار و اندازه کافی امن خواهند بود زیرا کودک آنها را می جود. جهت آن منظور، به برچسب اسباب بازی ها توجه کنید. هرگز وسایل فنری را به گهواره یا تخت کودک خود نبندید زیرا ممکن می باشد باعث خفگی یا گیر افتادن او می شود. در ۶ ماهگی کودک می تواند بنشیند. آن دید جدید و تو و تازه ای از جهان اطراف به او می بخشد.

مرکز فعالیت

145791 992 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

آن وسیله بازی در واقع انواع گوناگون دارد و همچنین همه آنها اسباب بازی های آویزان دارند یا خودتان می توانید وسایل دلخواه را از آنها آویزان کنید. آن وسیله جهت کودکانی می باشد که هنوز نمی توانند را ه بروند. کودک می تواند به وسایل ضربه بزند، آنها را بکشد، بتاباند و همچنین صدای آنها را در بیاورد. از ۵ ماهگی به بعد زیرا و به درستی که کودک می تواند با دست یا زانوهای خود وسایل را هل بدهد، بهتر می باشد آن وسیله را از دسترس او دور کنید.


جغجغه های سبک وزن

145792 548 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

کودکان از ساخته یا ایجاد صدا لذت می برند. به او جغجغه بدهید و همچنین اجازه دهید تا آن هم را تکان دهد. کودکان در آن سن خیلی زیاد موسیقی را دوست دارند و همچنین به ریتم آهنگ ها احترام می گذارند. به همین دلیل، خوب می باشد جغجغه هایی با صداهای جذاب و جالب را به دست کودک خود بدهید تا سرگرم می شود.


محل بازی

145793 978 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

وسایل بازی دنباله داری در بازار وجود دارند که از آنها عروسک ها، جغجغه ها و همچنین وسایل پلاستیکی مختلفی آویزان می باشد و همچنین می قدرت آن هم را به صندلی کودک، کالکسه یا صندلی ماشین وصل کرد. کودک با آن همه وسایل پر سرو صدا و همچنین رنگی سرگرم می می شود و همچنین سعی می کند اسباب بازی های آویزان شده را با دست بگیرد.حیوانات نرم و همچنین کوچک

145794 361 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

در آن سن کودکان می توانند با انواع حیوانات آشنا شوند. جهت آن منظور می توانید از حیوانات نرم و همچنین پارچه دار بهره بری و استفاده کنید. حتما توجه داشته باشید که آن حیوان سیم یا قطعه فلزی نداشته باشد که به کودک آسیب برساند. بایستی و حتما از عروسک ها و همچنین حیوانات پارچه ای بهره بری و استفاده کنید که چشمان و همچنین دهان پلاستیکی دارند و همچنین عاری از هر گونه مواد سمی و همچنین خطرناک خواهند بود. بعلاوه، بایستی و حتما توجه داشته باشید که زنگ، کلید، ربان یا بندی ندارد که کودک بتواند آنها را بکشد و همچنین در دهان خود بگذارد.اسباب بازی های پلاستیکی صدادار

145795 582 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

کودک در آن سن می توند اسباب بازی را در دست بگیرد و همچنین صدای آن هم را در بیاورد. آن اسباب بازی ها اکثرا و بیشتر جهت داخل وان مناسب خواهند بود. صدای جیک جیک آن وسایل موجب شادی کودکان می می شود.


کتاب های مقوایی

145796 339 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

کتاب خواندن جهت کودکان در هر سنی ارزشمند و همچنین مفید می باشد. کتاب های مقوایی در برابر آب دهان کودکان و همچنین در دهان گذاشتن آنها مقاومت بیشتری دارند. گوش کردن به صدای تو هنگامی که جهت کودک خود کتاب می خوانید، کمک می کند تا  گوش کودک تفاوت آواها را از هم تشخیص دهد و همچنین شنوایی اش تقویت می شود. جهت آنکه کتاب خوانی جهت کودک دوست داشتنی و جذاب و همچنین سرگرم کننده باشد، صدای خود را بالا و همچنین پایین کنید، روی بعضی کلمات تاکید کنید یا آن هم را به صورت آهنگ برایش بخوانید.حلقه های رنگی دندان درآوردن

145814 444 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

هیچ چیز به مقدار و اندازه گاز زدن یک پلاستیک نرم هنگامی که لثه تو می خارد، آرام قسمت و بخش نیست. آن حلقه ها را در یخچال نگه دارید تا هنگامی که کودک می خواهد آن هم را بجود، احساس بهتری داشته باشد. البته آنها را داخل فریزر نگذارید. دهان و همچنین لثه کودکان تابِ تحمل وسایل یخ زده را ندارند.تُشک های لایه دار یا فوم های نرم

145815 853 بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا 6 ماهه

تُشک های لایه دار یا فوم های نرم جهت بازی کودکان در مکان های متنوع و گوناگون و مختلف خیلی زیاد مناسب خواهند بود. با پهن کردن آن زیراندازها، کودک مکانی آشنا و همچنین مخصوص جهت بازی دارد که به مقدار و اندازه کافی نرم هست تا آسیب نبیند.

منبع

بهترین اسباب بازی جهت کودکان سه تا ۶ ماهه در تاریخ ۱۷ February 2013 | 5:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *