بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۷ تا ۱۲ ماهه

بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۷ تا ۱۲ ماهه

|بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۷ تا ۱۲ ماهه از مداد کمرنگ|

از نظر فیزیکی، بین ۷ تا ۱۲ ماهگی سنی می باشد که نوزاد تو تحرکش اکثرا و بیشتر از قبل می‌می شود، می‌تواند به تنهایی بنشیند، خزیدن و همچنین چهار دست و همچنین پا رفتن را آغاز می‌کند
shahrzad بهترین اسباب بازی جهت کودکان 7 تا 12 ماهه

شهرزاد: از نظر فیزیکی، بین ۷ تا ۱۲ ماهگی سنی می باشد که نوزاد تو تحرکش اکثرا و بیشتر از قبل می‌می شود، می‌تواند به تنهایی بنشیند، خزیدن و همچنین چهار دست و همچنین پا رفتن را آغاز می‌کند، ایستادن و همچنین بلند شدن و همچنین بعد از آن هم راه رفتن را تمرین می کند و همچنین برداشتن اجسام از روی زمین را با دو انگشت شست و همچنین سبابه یاد می‌گیرد. پرت کردن، تکان دادن، پر و همچنین خالی کردن و همچنین کشیدن و همچنین هل دادن را هم تمرین می‌کند. از نظر توانایی‌های ذهنی، رفته رفته مفهوم پیدا و همچنین پنهان، پر و همچنین خالی و همچنین… را درک می‌کند و همچنین به بازی‌هایی که آن مفهوم‌ها را در برمی‌گیرند، علاقه فراوانی نشان می‌دهد. بیرون ریختن کمد‌ها و همچنین کابینت‌ها و همچنین خالی کردن ظرف حبوبات و همچنین… از آن سن شروع می‌می شود و همچنین یک تفریحی و سرگرم شدن مفرح جهت کودک می باشد. مکانیسم‌های ساده مانند باز و همچنین بسته کردن و همچنین کشیدن و همچنین هل دادن، داخل و همچنین خارج بردن، پر و همچنین خالی کردن را به خوبی یاد می‌گیرد و همچنین آن مکانیسم‌ها به یک جز اصلی از تفریحی و سرگرم شدن‌های هر روز خدا او تغییر پیدا کردن می‌شوند. علاقه به کتاب‌های عکس‌دار در نوزادان از آن سن شکوفا شده و همچنین از نگاه کردن به کتاب‌های عکسی یا آلبوم‌های عکس خانوادگی لذت می‌برند. در روابط فرهنگی و اجتماعی، نوزاد غریبی کردن را در آن سن شروع می‌کند، ممکن می باشد از چهره‌های ناآشنا بترسد، تقلید بیشتری از اطرافیانش می‌کند و همچنین حالا که ارتباط و رابطه علت و همچنین معلولی را به خوبی درک کرده از بازی‌های تعاملی مانند دالی بازی بیش از پیش استقبال می‌کند.

162977 452 بهترین اسباب بازی جهت کودکان 7 تا 12 ماهه

بازی‌های حرکتی

اسباب بازی‌های هل دادنی جهت آن سن نوزاد که در حال کشف مکانیسم‌های ساده مانند هل دادن و همچنین کشیدن می باشد، انتخاب خوبی به نظر می‌رسند. آن اسباب‌بازی‌ها فعلا نباید دسته داشته باشند زیرا و به درستی که نوزاد هنوز به خوبی قادر به ایستادن و همچنین هل دادن نیست. فرزند تو چه دختر باشد چه پسر، مطمئنا اسباب‌بازی‌های چرخ‌دار مانند ماشین یا حیواناتی که روی چرخ سوارند در آن سن او را ساعت های طولانی و زیاد سرگرم نگه می‌دارند و همچنین او با دقت اسباب‌بازی را در دست خواهد گرفت و همچنین بار‌ها و همچنین بار‌ها با عقب و همچنین جلو کردن آن هم حرکتش را دنبال می‌کند. فراموش نکنید که فرزند تو حین آن بازی‌ها در حال یاد گرفتن هم هست.

162975 801 بهترین اسباب بازی جهت کودکان 7 تا 12 ماهه
حدود نرخ: ۵۵ هزار تومان

پای آن گاو چرخ دارد و همچنین کودک تو از راه بردن آن گاو بامزه روی زمین لذت خواهد برد. آن اسباب‌بازی اصلا تیزی ندارد و همچنین به هیچ‌وجه به کودک تو آسیب نمی‌رساند. با فشار دادن آن گوجه‌فرنگی فسقلی روی گاو، صدایی درمی‌آید که کودک تو را سرگرم می‌کند.

اسباب بازی‌های ساختنی

مکعب‌های پارچه‌ای هنوز هم جهت نوزاد جذابند. می‌توانید مکعب‌های چوبی پهناور و بزرگ را هم به مجموعه اسباب‌بازی‌های او اضافه کنید تا تفاوت آن هم‌ها را از نظر جنس و همچنین بافت متوجه می شود. پازل‌ها و همچنین جورچین‌ها را از آن سن می‌توانید در اختیار کودک بگذارید، منتها جهت شروع کار بایستی و حتما قطعات پهناور و بزرگ و همچنین کمتری داشته باشند. پازل‌های ۲ تکه که شکل‌های مانوس و همچنین شناخته شده جهت کودک دارند بهترین گزینه می باشد. اسباب‌بازی‌هایی که در هم فرو می‌روند و همچنین از پهناور و بزرگ به کوچک روی هم سوار می‌شوند هم از انتخاب‌های مفید جهت آن سن می باشد.

162976 655 بهترین اسباب بازی جهت کودکان 7 تا 12 ماهه
حدود نرخ: ۳۶ هزار تومان

آن دلقک جذاب و جالب و خنده‌دار در واقع ۶ اسباب‌بازی متغایر و متفاوت می باشد. بچه‌ها در آن سن دوست دارند اشیا را بگیرند. می‌توانید قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین رنگی اسباب‌بازی را جلوی فرزندتان بگیرید تا آن هم را در دست بگیرد. بعد می‌توانید به راحتی تکه‌های متنوع و گوناگون و مختلف را روی هم بگذارید. از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف آن اسباب‌بازی صدا تولید می‌می شود.

اسباب‌بازی‌های خلاق

هنوز هم عروسک‌های انگشتی و همچنین عروسک‌های پارچه‌ای جایگاه ویژه‌ای جهت کودک دارند، یک تکه مقوای پهناور و بزرگ و همچنین مداد‌های پهن هم در آن سن یک اسباب‌بازی سرگرم‌کننده جهت کودک به حساب می‌آید و همچنین او می‌تواند با کشیدن مداد روی کاغذ، همچنین و علاوه بر دیدن علت و همچنین معلول، اثری هنری هم خلق کند. او را در نقاشی‌هایش آزاد بگذارید و همچنین اجازه دهید هر چه دوست دارد بکشد. ساز‌ها و همچنین لوازم موسیقی ساده مانند یک کیبورد یا یک طبل کوچک هم خلاقیت کودک و همچنین هم انگیزه تولید صدا و همچنین هم تجربه و مهارت بالا‌هایی مانند ضربه زدن را تقویت می‌کند.

منبع

بهترین اسباب بازی جهت کودکان ۷ تا ۱۲ ماهه در تاریخ ۱۲ May 2013 | 7:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *