تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان ۷ تا ۹ ماهه

تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان ۷ تا ۹ ماهه

|تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان ۷ تا ۹ ماهه از مداد کمرنگ|

کودک در آن سن به راحتی می تواند بنشیند و همچنین به تدریج نیز چهاردست و همچنین پا راه رفتن را خواهد آموخت. بعد از هر کار جذاب و جالب و همچنین جدیدی که کودک انجام می دهد او را تشویق کنید. کودک می تواند اشیا متنوع و گوناگون و مختلف را از دستی به دست دیگر بدهد و همچنین به روش کلی، کنترل دست خود را دارد.

bartarinha ir تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان 7 تا 9 ماهه

برترین ها: کودک در آن سن به راحتی می تواند بنشیند و همچنین به تدریج نیز چهاردست و همچنین پا راه رفتن را خواهد آموخت. بعد از هر کار جذاب و جالب و همچنین جدیدی که کودک انجام می دهد او را تشویق کنید.

کودک می تواند اشیا متنوع و گوناگون و مختلف را از دستی به دست دیگر بدهد و همچنین به روش کلی، کنترل دست خود را دارد. در آن سن کودک کاملا درک می کند هنگام و زمانی که چیزی به روش ناگهانی غیب می می شود، روی زمین نیفتاده می باشد. به همین دلیل بازی هایی که به واسطه آن هم چیزی را قایم می کنیم و همچنین ناگهان نشان کودک می دهیم جهت آنها خیلی زیاد هیجان انگیز می باشد.

155653 968 تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان 7 تا 9 ماهه

بگیرید، نگهدارید و همچنین ضربه بزنید

در صورتی که یک وسیله دست کودک باشد آن هم را روی میز می کوبد. در صورتی که دو وسیله داشته باشد، آنها را به هم می زند، بالا می برد، به آنها نگاه می کند و همچنین جداگانه روی میز می کوبد، هر دو را همزمان به میز  می کوبد و همچنین صدا ساخته یا ایجاد می کند، در صورتی که صداهای متفاوتی داشته باشند حتما آن مساله را چندین بار امتحان و همچنین کشف می کند و همچنین … .

به همین دلیل، به او کمک کنید تا وسایلی که صدای جالبی دارند همچون قوطی های خالی، قاشق های فلزی و همچنین زنگ به دست کودک بدهید. 

به احساسات لامسه او توجه کنید: کودک تو از دیدن و همچنین لمس کردن کارت های تبریک براق و همچنین درخشنده خیلی زیاد هیجان زده می شوند. کودک از بازی کردن با نوارهای ماکارونی پخته شده لذت می برد و همچنین در صورتی که کاری به او نداشته باشید مدت ها با آن هم سرگرم خواهد بود.


من می توانم دنیا را کنترل کنم

کودکان در آن سن به فلسفه علت و همچنین معمولی  خیلی زیاد علاقه مند می شوند. به روش مثال، من آن کار را کردم، چراغ خاموش شد. یا من فلان کار را کردم و همچنین لامپ خاموش شد. به کودک نحوه کار کردن ریموت کنترل، کلید برق، تلفن همراه و همچنین … را بیاموزید. البته آن کار باعث افزایش معظلات و مسائل و مشکلات تو می می شود زیرا و به درستی که کودک تمایل دارد او را بلند کنید تا بتوانید کلید برق را روشن و همچنین خاموش کند.

جهت جلوگیری از معظلات و مسائل و مشکلات احتمالی می توانید تلفن یا ریموت کنترل اسباب بازی به او بدهید تا حس کنجکاوی و همچنین مستلزم و نیاز کودک را ارضا کند. کودک در آن سن دوست دارد از همه چیز سر در بیاورد. به او اجازه دهید تا در میان کمدها یا کابینت هایی که وسایل خطرناک ندارند جست‌وجو کند.

155654 593 تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان 7 تا 9 ماهه

سد راه کسی شدن

هنگامی که کودک چهاردست و همچنین پا می کند یا راه می رود به راه رفتن روی وسایل متنوع و گوناگون و مختلف تمایل بسیاری دارد. به او اجازه دهید دنیای خودش را کشف کند.انواع متنوع و گوناگون و مختلف دالی موشه

کلاسیک: پارچه ای را روی صورت خود بگذارید و همچنین بپرسید: سارا کجاست؟ سارا اینجاست. و همچنین آن کار را چندین بار تکرار کنید. می توانید آن بازی را به شکل های متنوع و گوناگون و مختلف انجام دهید. به روش مثال، پشت در قایم شوید و همچنین ناگهان ظاهر شوید تا کودک تو را ببیند. پشت دیگران، دیوار کمد یا … قایم شوید و همچنین بگویید: «دالی موشه!»


155652 237 تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان 7 تا 9 ماهه

توپ بازی

کودکان توپ و همچنین حرکت آن هم را خیلی زیاد دوست دارند. هنگامی که توپ را بالا می اندازید و همچنین به زمین بر می گردد، کودک خیلی زیاد شاد و همچنین خندان می می شود و همچنین از آن بازی لذت می برد.  هنگام و زمانی که توپ زمین می خورد صدای جالبی از خود در بیاورید تا کودک اکثرا و بیشتر خوشش بیاید.

توپ نرم را به سمت کودک غلت دهید تا آن هم را با دست بگیرد. کمی که کودک پهناور و بزرگ تر می شود می تواند به توپ ضربه بزند، آن هم را بگیرد و همچنین پرت کند.

منبع

تفریحی و سرگرم شدن های آموزنده جهت نوزادان ۷ تا ۹ ماهه در تاریخ ۱۵ April 2013 | 5:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *