راه های سرگرم کردن بچه ها در مسافرت

راه های سرگرم کردن بچه ها در مسافرت

|راه های سرگرم کردن بچه ها در مسافرت از مداد کمرنگ|

بنا به نظرسنجی‌ای که از والدین و همچنین کودکان در این زمینه به عمل آمده می باشدبهترین کارهایی که در طول راه می‌توانید برای سرگرم‌کردن بچه‌ها انجام دهید فهرست شده می باشد.
نی نی بان: آیا در فکر آن هم هستید که امسال تابستان به همراه فرزندانتان با اتومبیل به مکان دوری سفر کنید، ولی باید توجه داشت از طولانی بودن مسیر هراس دارید؟

در اینجا، بنا به نظرسنجی‌ای که از والدین و همچنین کودکان در این زمینه به عمل آمده می باشدبهترین کارهایی که در طول راه می‌توانید برای سرگرم‌کردن بچه‌ها انجام دهید فهرست شده می باشد. از میان تمام فعالیت‌ها و همچنین سرگرمی‌ها، موسیقی موردپسند اکثر اشخاص می باشد.

کودکان در هر رده سنی که باشند، موسیقی همواره لحظات زیبا و همچنین شادی‌آفرینی را در داخل اتومبیل برای آنان فراهم می‌سازد. گوش دادن به نوار کاست، آوازخوانی، نواختن آلات موسیقی کوچک زیرا و به درستی که سازدهنی و همچنین دست زدن! تا چشم بر هم بگذارید می‌بینید که حدود ۵۰ کیلومتر مسافت را گذرانده‌اید.

هنگامی‌که تو با فرزندانتان عازم سفر می‌شوید در هنگام حرکت می‌توانید نه تنها رانندگی کنید بلکه همراه آنان سرود دسته‌جمعی بخوانید. “هیچ‌چیزی نمی‌تواند به مقدار و اندازه آوازهای گروهی حواس کودکان را پرت کند.” کتاب‌هایی که همراه نوارهای کاست خواهند بود نیز به مقدار و اندازه سرود دسته‌جمعی مورد توجه و همچنین پسند کودکان در هر رده سنی بوده و همچنین در اکثر کتابخانه‌های عمومی قابل دسترسی خواهند بود.

302019 154 راه های سرگرم کردن بچه ها در مسافرت

تمام والدینی که در مورد سرگرم کردن کودکان در اتومبیل مورد پرسش قرار گرفته‌اند، به بهره بری و استفاده از مناظر اطراف به هنگام سفر تمایل نشان داده‌اند. تابلوهای نشانه ها و علائم و همچنین اعلانات، پلاک اتومبیل‌ها، اتومبیل‌هایی که در اطراف در حال حرکت خواهند بود،مزرعه‌ها، منزل و خانه‌ها و همچنین دهکده‌ها همگی بهانه‌ای خواهند بود تا از طریق آنها، بازی‌های گوناگونی را با دیدن و همچنین دیدن انجام داد. مثلا جست‌وجوی رنگ‌هایی که در مناظر اطراف وجود دارند، رنگ‌زرد، قرمز، آب، حروف الفبا، اعداد، یک توپ، یک گوسفند، آقایی که کلاه به سر دارد و همچنین… . این‌گونه مثال‌ها نامحدود بوده و همچنین بنا به سن کودکان تنظیم می‌می شود.

قبل از حرکت، اجازه دهید فرزندان اسباب‌بازی‌ها یا بازی‌های دلخواه خود را انتخاب کرده و همچنین همراه بیاورند. اسباب‌بازی‌های انتخاب شده باید کوچک و همچنین جمع‌وجور بوده و همچنین از اجزا و همچنین تکه‌های متعدد و همچنین ریز تشکیل نشده باشند چرا که احتمال افتادن و همچنین گم‌ شدن آنها وجود دارد.

اسباب‌بازی‌ها را کنار یکدیگر و همچنین داخل یک ساک گذاشته و همچنین مسئولیت نگهداری از آن هم را به کودک بسپارید. تخته صاف و همچنین کوچکی همراه داشته باشید تا کودک بتواند روی سطحی سفت، بازی، نقاشی یا رنگ‌آمیزی کند. در ضمن کاغذ، مداد و همچنین ماژیک را نیز فراموش نکنید. به مقدار و اندازه کافی از هر کدام به همراه بیاورید. می‌توانید به کمک یک بازی ویدئویی کوچک که قابل حمل باشد، ساعت های طولانی و زیاد کودکانی را که کمی بزرگتر خواهند بود سرگرم کنید و همچنین خوشبختانه می‌قدرت صدای آن هم را کم کرد.

کتاب‌های داستان

گرچه کتاب خواندن در داخل اتومبیل، گاه دشوارتر از مواقع دیگر می باشد، ولی باید توجه داشت با این حال روشی عالی برای سرگرم کردن کودکان به شمار می‌آید. می‌توانید به کودکان بزرگتر، کتاب‌هایی را که حاوی شخصیت‌های مهم کارتونی خواهند بود پیشنهاد کنید و همچنین در مورد بچه‌های خیلی کوچک، کتاب‌های پهناور و بزرگ مصور و همچنین کارتونی موجب شادی آنان خواهد شد.

کیف‌های شادی

همیشه قبل از آنکه تعطیلات از راه برسد، برخی از پدرها به مغازهایی که اجناسش ۱۰۰۰ تومانی خواهند بود، رفته و همچنین ساک جادویی خود را از اسباب‌بازی‌های کوچک پر می‌کند تا در زمان سفر با اتومبیل، هنگامی‌که بچه‌ها شروع به بی‌قراری کرده و همچنین حوصله آنها سر می‌رود، اسباب‌بازی‌ها را یکی‌یکی از ساک بیرون آورده و همچنین بین بچه‌ها تقسیم کند. نشان دادن اشیای جدید به بچه،روش خوبی برای تحریک کردن حس کنجکاویش بوده و همچنین او را به مدت نیم یا حتی یک ساعت سرگرم می‌کند.

همچنین می‌توانیم یک خوراکی مختصر و همچنین ساده داخل کیسه اسرارآمیز خود بگنجانیم. یک میان وعده مختصر و همچنین مغذی نه تنها و فقط گرسنگی کودکان را برطرف می‌کند بلکه می‌تواند به موقع کسالت و همچنین یکنواختی ناشی از سفر را از بین ببرد.

خوراکی‌های سالمی که مورد علاقه فرزندتان می باشد و همچنین آشغال کمی تولید می‌کند را انتخاب کنید؛ میوه‌های جدید و تو و تازه، پنیر، سبزیجات، کشمش، گردو، میوه‌های خشک شده، شیرینی‌های ساده و همچنین غلات. در مورد نوشیدنی‌ها، بطری‌های نوشیدنی را همراه با نی انتخاب کرده و همچنین از شب قبل آنها را داخل فریزر بگذارید تا منجمد شوند و همچنین برای روز سفر چندین ساعت خنک بمانند. در صورتی که مواد داخل ساندویچ‌هایی که همراه می‌آورید فاسد شدنی باشند، برای آنکه دیرتر فاسد شوند، ساندویچ‌ها را با نان یخ‌زده تهیه کنید.

رفتن به دستشویی میان راهی

توقفگاه‌های عمومی میان راه خصوصا پارک‌ها و همچنین بوستان‌ها و همچنین منطقه ها و مناطق جنگلی را مدنظر داشته باشید. اکثر این پارک‌ها قبل از توالت‌، مجهز به زمین‌های بازی خواهند بود. به هنگام توقف در این مکان‌ها، می‌توانید از فرصت بهره بری و استفاده کرده و همچنین کمی کرختی و همچنین کوفتگی ناشی از سفر را به در کنید و همچنین کودکان نیز فرصت خواهند یافت تا انرژی سرشار خود را تخلیه کنند.

یک توپ و همچنین یک طناب بازی همراه آورده و همچنین بازی‌های مختلفی انجام دهید؛ در هر حال، مهم آن هم می باشد که قبل از ادامه دادن سفر، با جنبش و همچنین جست‌وخیز کوفتگی و همچنین خستگی ناشی از ساعت های طولانی و زیاد رانندگی را کاملا از بدن دور کرده و همچنین اکسیژن کافی به بدنتان برسانید. زمانی‌که مجددا به حرکت خود ادامه می‌دهید، در صورت امکان جای خود را در داخل اتومبیل عوض کنید. اگرچه عوض کردن جا، سفر را خوشایندتر و همچنین راحت‌تر می‌کند، ولی باید توجه داشت هرگز نباید نکات ایمنی سفر را نادیده گرفت.

خردسالان باید همیشه روی صندلی‌های مخصوصی بنشینند که بنا به قدوقواره آنان تنظیم می‌می شود و همچنین کودکان کمتر از ۱۲ سال شمسی همیشه باید روی صندلی عقب اتومبیل بنشینند، خصوصا در صورتی که اتومبیل مجهز به کیسه‌های هوا باشد.

منبع

راه های سرگرم کردن بچه ها در مسافرت در تاریخ ۳ June 2014 | 2:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *