لیپوماتیک دستگاهی هوشمند برای درمان چاقی‎ها‎ی موضعی

لیپوماتیک دستبعضی برای زدودن چربی های اضافه بدن و بهبود چاقی مورد استفاده قرار می گیرد دارای ویژگی ها معایبی هم می‌باشد که افراد قبل از انجام بایستی به آن‎ها توجه داشته باشند.
lipomatic device لیپوماتیک دستگاهی هوشمند برای درمان چاقی‎ها‎ی موضعی
لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

• لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک شیوه‎ای جدید برای رفع چربی‎های اضافه بدن بهبود چاقی‎های موضعی می‌باشد. دستگاه لیپوماتیک هوای بصورت فشرده ای را به کانولا منتقل می‌کند که سبب ایجاد سه نوع حرکت گردشی می‌گردد. کانولا در واقع بخش ی از دستگاه لیپوماتیک می‎باشد که ارتباط بسیاری را با بدن فرد برقرار می‎کند. این بخش از دستگاه از طریق سوراخ کوچک ۳ میلی متری وارد بافت چربی می‌شود با سه حرکت ارتعاشی پیوند بین سلولی چربی‎ها را از بین می‌برد. از مزیت های کانولا وجود سنسورهایی تعبیه شده در آن می‎باشد که هیچ آسیبی به بافت های غیر چربی از عبارت عروق خونی، لنفی، عضلات و اعصاب وارد نمی‎کند.
• ویژگی ها ی لیپوماتیک

– تأثیرات نتایج مطلوب در زمانی کوتاه نسبت بهبقیه روش‎ها
– سیستم امنیتی بالا به علت توقف در برخورد با بافت‎های غیر چربی
– انقباض پیشگیری از شل شدن پوست و در نتیجه زیبا یی ظاهری آن
– نداشتن خطر آمبولی
– جراحی بدون بیهوشی و مصرف از مواد بی‎حسی
– حفاظت از پوست در مقابل سوختگی
– پایین بودن ریسک عفو نت
– نداشتن خستگی و کوفتگی بعد از عمل
• معایب لیپوماتیک
– سه روز بعد از جراحی لیپوساکشن، پارت جراحی شده متورم و کبود می‌شود.

– اگر چه در جراحی لیپوماتیک بازگشت به کار سریع می‌باشد ولی در عین حال بیمار بایستی از انجام کارهای سنگین خودداری نماید .
– پوشیدن گن به مدت ۹ هفته ضرورت دارد.
– لیپوماتیک فقط جهت قسمت ‎هایی همچون شکم، ران بازو قابل استفاده است و جهت اجزا حساس همچون غبغب و زانو نمی‎توان از این شیوه مصرف کرد.

لیپوماتیک یک دستگاه هوشمند که برای بهبود چاقی‎ها‎ی موضعی مصرف می‎شود. این دستگاه با ارتعاشات سبب شکستن سلول‎ها‎ی چربی می‎شود که پس آنها را به سمت بیرون هدایت می‎کند.

لیپوماتیک یک دستگاه نو برای بهبود چاقی موضعی و زدودن چربی‎ها‎ی اضافه می‎باشد که در سال۱۹۹۶ ابداع شد. اساس کار لیپوماتیک ویبریشن می‎باشد بطوری که در هر حرکت حدود ۶۰۰ ارتعاش تولید می‎کند. این دستگاه که به تأیید سازمان غذا دارو رسیده است، یک سیـستم مطمئن بی‌خطر به منظور حذف چربی‎ها‎ی اضافه بدن مورد مصرف قرار می‎گیرد. درروش لیپوماتیک سلول‎ها‎ی چربی با حرکات ارتعاشی دستگاه شکسته می‎شوند. بدین صورت که کانولا (یکی از بخش ‎ها‎ی پر کاربر د دستگاه) با سه حرکت محل پیوند سلول‎ها‎ی چربی را از بین می‎برد پس ذرات ریز چربی را به بیرون می‎کشد.
دستگاه لیپوماتیک مشکلات ی که در دستگاه لیپوساکن بود را نداشته بصورت هوشمند طراحی شده است بطوری که سنسورهای کانولا وقت برخورد با بافت‎ها‎ی غیر چربی از عبارت بافتی‎ها‎ عروق خونی، عصب‎ها‎، ماهیچه … بصورت اتوماتیک متوقف می‎شود. پس هیچ آسیبی به بافت‎ها‎ی غیر چربی وارد نمی‎شود.

• توصیه ‎ها‎ی پزشکی
– بعد از عمل جراحی باید به مدت ۹ هفته گن پوشیده شود.
– به دلیل انجام جراحی، کبودی، خونریزی کوفتگی بعد از عمل بسیار زیاد ی است که این امر در همه بیماران طبیعی می‎باشد.
– به دلیل آسیب وارد شدن احتمـا لی به تخمدانها به علت ارتعاشات و هم چنین خونریزی، بعد از عمل لیپوماتیک، نامنظم شدن عادت ماهیانه در خانم‎ها‎ امری شایع می‎باشد.
– لیپوماتیک در سری ‎ها‎ی ظریف بدن همچون زیر چانه قابل مصرف ناست .
– زمان نقاهت مدت بازبینی ی در لیپوماتیک طولاتی می‎باشد که بیمار باید در این مدت تحت مراقبت پزشک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *